kraltrans logo

KRALTRANS

ANASAYFA / Kurumsal / Hakkımızda


Kurumsal

Uluslararası Deniz, Kara, Hava ve Tren taşımalarında hizmet vermek üzere, 2010 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne, işinin gereği en son teknolojilerle ve profesyonel çalışanlara yatırım yaparak en hızlı ve doğru hizmeti ilke edinmiştir.

KRAL TRANS

DÜNYAYI TAŞIYORUZ!

KRAL TRANS Uluslararası lojistik alanında kazandığı deneyimi; profesyonel kadrosu ile ulusal ve uluslararası firmalara lojistik çözümler sunmaktadır. Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile birçok destinasyona sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde bulundurmaktadır
Müşterileri ve uluslararası partnerleri arasında çok uluslu şirketlerden, ulusal orta ölçekli şirketlere kadar değişik profilde firmalara servis veren KRAL TRANS, misyonunu; kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak benimsemiş ve bu çerçevede müşterilerine sunduğu servis ile sektördeki yerini almış ve Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile birçok destinasyona sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde toplamıştır.

HİZMETLERİMİZ

Tüm ithalat yükleriniz en son varış limanına kadar profesyonel ekibimiz tarafından adım adım izlenir. Yoğun yüklemelerin olduğu yüksek sezonlar dahil tüm dönemlerde yükleriniz yer sorunu olmaksızın taşınır.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Kral Trans kara taşımacılığı konusunda sahip olduğu...

DEVAMI

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Kral Trans kıtalar arası ve akılcı bir lojistik hizmeti...

DEVAMI

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

En hızlı Taşıma şekli olan havayolu ile dünya çap...

DEVAMI

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

Fabrika taşımaları gibi özel tip konteynerler, özel tip...

DEVAMI